?> Sahibinden Satılık Oto ve ikinci el Oto, Araba, 2.el araba Fiyatları

Otoarabam / HABER

VW Golf R Performance canavar ortaya çıktı!

Piston Heads'in de işaret ettiği gibi Golf R Performance'ta yeni bir Akrapovic egzoz sistemi ve Lamborghini Huracan Performante'de gördüğümüz Pirelli Trofeo R lastikler var. Bunun yanı sıra sürüş yüksekliğinde geniş bir yelpaze sunan "yeni amortisör düzeni" de Performance paketine dâhil özellikler arasında.

Çapı 430 mm'ye çıkan fren diskleri ve 267 km/s'e yükseltilen maksimum sürat, gözlenen diğer değişiklikler. Volkswagen, yayınladığı ilk teaser'da Performance paketinin "daha da güçlü, daha az taviz veren, daha da iradeli" olduğunu söylüyor.

Hürriyettin haberine göre görsel değişikliklere baktığımızda ön bölümde yeni bir hava perdesi, marşpiyel tarafında daha iyi hava akımı yönlendirme sağlayan bir profil ve yeni bir arka difüzör görüyoruz. Yeni jantlar ve piano black süslemeler aracı standart Golf R'dan ayıran diğer detaylar.

OTOMATİK VİTES SEÇENEĞİYLE

Şu aşamada kaputun altında yatan 2.0 litrelik turboşarjlı TSI motorun gücünde herhangi bir değişiklik olup olmadığı bilinmiyor. Aralık 2016'da getirilen makyaj sonrasında aracın performans değerleri 310 bg (231 kW) ve 400 Nm olmuştu. Üretilen güç, 6 ileri manuel veya 6 ileri DSG şanzıman vasıtasıyla dört tekerleğe birden iletiliyor. Bunların sonucunda 0-100 km/s hızlanması sadece 4.6 saniye sürüyor.

Şu an için fiyat konusuna açıklama yapılmadı. Makyajlı Golf R'ın Almanya'daki fiyatı manuel şanzımanda 40,675 € (günümüz kuruyla yaklaşık 161,911 TL), otomatik vites seçeneğiyle 44,800 € (yaklaşık 178,331 TL). Performance paketinin fiyatı bir miktar yukarıda olacaktır.